דג-פיקוק יוריקה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAulonocara jacobfreibergi "Eureka"
שם עבריפיקוק יוריקה
שם לועזיEureka Peacock
מיקום גיאוגרפילא קיים בטבע.
כלליהפיקוק יוריקה, הינו השבחת צבע לאחת מהווריאציות הגיאוגרפיות של המין ג'ייקובפרייברגי (jacobfreibergi) ואינו קיים בטבע.
היוריקה נחשב לוואריאציה הכי פופולרית של ג'ייקובפרייברגי ומציג צבעים מדהימים של אדום וכחול. הג'ייקובפרייברגי נקראים פיקוקים פרפריים על שם סנפיריהם הארוכים.
החווה הראשונה שהרבתה ושיווקה דג זה קראה לדג "יורוקה" במקום יוריקה ושם זה תפס.
לדג זה ישנה וואריאציית אלבינו פופולרית שאינה קיימת בארץ.
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 150 ליטרים ומעלה עם מצע חולי.
הבחנה בין המיניםקלה. הנקבות כסופות-אפורות והזכרים צבעוניים. יש לשים לב, לפני גיל של 10-12 חודשים הזכרים כמעט ולא יציגו צבעים מה שיקשה על ההבדלה.
גודל פוטנציאלי13 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מחסרי חוליות.
יש לספק תזונה בשרית.
שותפים לאקווריוםפיקוקים אחרים והפלוכרומינים רגועים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 200 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 4 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 12 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנראה מדי פעם
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות6634
קישור לפרופיל
תמונות נוספות