דג-פיקוק ממללה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAulonocara jacobfreibergi (Undu Reef)
שם עבריפיקוק ממללה
שם לועזיMamalela Peacock
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, ליד השונית אנדו ריף.
כללינחשב לפיקוק הפופולרי ביותר. מדובר בוואריאצייה מהמין ג'ייקובפרייברגי, שנחשבים לפיקוקים הפרפריים, על שם סנפיריהם הארוכים.
מדובר בדג מרהיב ביופיו, גוף כחול וסנפירים צהובים.
מגיע מהשונית אנדו ריף שבאגם מלאווי.
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 200 ליטרים ומעלה עם סביבה חולית.
הבחנה בין המיניםקלה, הזכרים צבעוניים והנקבות אפורות.
גודל פוטנציאלי15 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מחסרי חוליות.
יש לספק תזונה בשרית.
שותפים לאקווריוםפיקוקים אחרים והפלוכרומינים רגועים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייה דוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 200 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 4 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 12 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותבשנת 2004 דג זה הגיע לראשונה בארץ אך להקת רבייה של הדג אבדה. בסוף שנת 2008 יבואן אחד התחיל להרבות ולשווק דג זה.
אך נדיר מאוד למוצאו.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות6266
קישור לפרופיל
תמונות נוספות