דג-פיקוק מסוני-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAulonocara Masoni
שם עבריפיקוק מסוני
שם לועזיMason's Peacock
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי
כללינפוץ במפרץ צ'יטומבה שבאגם מלאווי,
זהו אחד הפיקוקים מקבוצת סטוארטגרנטי אליה משתייכים פיקוקים רבים כמו הממללה, יוריקה, סנשיין ורבים אחרים, באופן מפתיע פיקוק זה חולק את אזור מחייתו במפרץ צ'יטומבה עם פיקוק אחר מקבוצת סטוארטגרנטי, המאולינה, מה שמפריד ביניהם הוא העומק בו הם נמצאים. בעוד שהמאולינה חי במים הרדודים יותר בסביבות 5 מטרים, והמסוני חי במים עמוקים של כ-20 מטרים. למסוני גוון כחול בכל גופו עם סנפירי גחון כתומים.
Aulonocara Masoni
תנאי האקווריוםרצוי מיכל בנפח של לפחות 200 ליטר ובאורך של לפחות 90 ס"מ, עדיף קרקע חולית או מצע גרוס דק,וכדאי לספק מקומות מסתור.
הבחנה בין המיניםקלה, לזכר ראש וגוף כחולים עם סנפירי גחון כתומים,והנקבות אפורות-כסופות.
גודל פוטנציאלי13 ס"מ
תזונהבשרית
שותפים לאקווריוםפיקוקים והפלוכרומינים רגועים
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייה דג זה הוא דוגר פה פוליגמי, רצוי לאכלס 3-4 נקבות לכל זכר, משך הדגירה בפה יהיה כ-21 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך השבוע הראשון שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
כותבאלעד בחור
כמות צפיות3194
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Aulonocara Masoni
Mason's Peacock
Mason's Peacock
Aulonocara Masoni
פיקוק מסוני
פיקוק מסוני