דג-פיקוק סחלב כחול-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAulonocara kandeense
שם עבריפיקוק סחלב כחול
שם לועזיBlue Orchid Peacock
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי
כללינפוץ באי קנדה שבאגם מלאווי.
הסחלב כחול הוא פיקוק רגוע, המגיע לגודל של כ- 14 ס"מ. הוא דומה מאוד לפיקוק ראש גופרית ונבדל ממנו בעיקר בצבע הפס בחלקו העליון, בעוד שצבע הפס בראש הגופרית הוא צהוב, אצל הסחלב הכחול צבעו הלבן.
Aulonocara kandeense
תנאי האקווריוםרצוי מיכל בנפח של לפחות 200 ליטר ובאורך של לפחות 90 ס"מ, עדיף קרקע חולית או מצע גרוס דק. וכדאי לספק מקומות מסתור
הבחנה בין המיניםקלה, לזכר ראש וגוף כחולים בהירים עד כהים עם פס לבן שמתחיל בקצה סנפיר הגב ונמשך עד לפה. הנקבות אפורות-כסופות.
גודל פוטנציאלי14 ס"מ
תזונהבשרית
שותפים לאקווריוםפיקוקים והאפלוכרומינים רגועים
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגר פה פוליגמי. משך הדגירה בפה יהיה כ-21 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך השבוע הראשון שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מעת לעת
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
כותבאלעד בחור
כמות צפיות3777
קישור לפרופיל
תמונות נוספות