דג-פיקוק סטבני הונגי -ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיAulonocara Stuartgranti Hongi
שם עבריפיקוק סטבני הונגי
שם לועזיAulonocara steveni
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי
כלליכפי שמעיד שמו, נפוץ באזור האי הונגי שבטנזניה, פיקוק זה גדול יחסית,גודלו כ-15 סנטימטרים. ראשו,החלק העליון של גופו וסנפיריו (כולל סנפירי הגחון) בצבע כחול, והחלק התחתון צהוב.
כמו רוב הפיקוקים הוא ניזון מחסרי חוליות קטנים אותם הוא שולה מהקרקע החולית שבאגם. הסטבני הינו פיקוק שקט ורגוע כמו רוב חבריו מקבוצת הפיקוקים סטוארטגרנטי, בקבוצה זו ניתן למצוא את הממלה, יוריקה, סאן שיין, מאולינה ורבים אחרים .
Aulonocara Stuartgranti Hongi
תנאי האקווריוםרצוי מיכל בנפח של לפחות 200 ליטר ובאורך של לפחות 90 ס"מ, עדיף קרקע חולית או מצע גרוס דק,וכדאי לספק מקומות מסתור.
הבחנה בין המיניםקלה,לזכר:ראש, חלק חוף עליון וסנפירים כחולים. חלק גופו התחתון צהוב לעומת הנקבות האפורות-כסופות.
גודל פוטנציאלי15 ס"מ
תזונהבשרית
שותפים לאקווריוםפיקוקים והפלוכרומינים רגועים
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדג זה הוא דוגר פה פוליגמי, רצוי לאכלס 3-4 נקבות לכל זכר, משך הדגירה בפה יהיה כ-21 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך השבוע הראשון שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל
כותבאלעד בחור
כמות צפיות3416
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Aulonocara Stuartgranti Hongi
פיקוק סטבני הונגי
פיקוק סטבני הונגי
Aulonocara Stuartgranti Hongi
Aulonocara steveni
Aulonocara steveni