דג-פיקוק רד רובי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעילא קיים
שם עבריפיקוק רד רובי
שם לועזיRubescens Peacock
מיקום גיאוגרפילא קיים בטבע.
כלליפיקוק הרד רובי אינו הכלאה אבל הוא השבחת צבע של הדג אולונוקרה סטיוארטגרנטי (Aulonocara stuartgranti) שמגיע מהאי מלרי. השבחת הצבע נוצרה בגרמניה והיום משווקת ברחבי העולם. מדובר באחד הפיקוקים הפופולריים ביותר.
כמו כן לדג קיימת וואריאציית אלבינו פופולרית.
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 150 ליטרים ומעלה עם מצע חולי.
הבחנה בין המיניםקלה. הנקבות כסופות-אפורות והזכרים צבעוניים. יש לשים לב, לפני גיל של 10-12 חודשים הזכרים כמעט ולא יציגו צבעים מה שיקשה על ההבדלה.
גודל פוטנציאלי13 ס"מ
תזונהכמו שאר הפיקוקים יש לשלב מזון מלא לציקלידים בעל אחוז חלבון גבוה.
שותפים לאקווריוםפיקוקים והפלוכרומינים רגועים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייה דוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 200 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 4 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 12 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות8518
קישור לפרופיל
תמונות נוספות