דג-פלקודון-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיTrematocranus placodon
שם עבריפלקודון
שם לועזיTrematocranus placodon
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, תפוצה בכל האגם
כלליטרמטוקרנוס פלקודון הוא דג שנדיר למצוא בתחביב וגם בטבע נראה נראה לעיתים רחוקות. מדובר בדג שמרסק חלזונות בפיו לשם מזון.
מדובר בדג צבעוני מאוד ובעל צורה מיוחדת.
תנאי האקווריוםיש לשכן דג זה באקווריום ארוך וגבוה עם לפחות 500 ליטרים של מים. יש לדאוג למרחב שחיה רב, אך יש לגם למקם כמה סלעים.
הבחנה בין המיניםהבחנה קלה. זכרים צבעוניים ונקבות בצבע אפור - בז'. יש לשים לב שרק בסביבות גיל שנה הזכרים מתחילים לקבל צבע ועד אז קשה להבדיל בין הזכרים לנקבות.
גודל פוטנציאלי22 ס"מ
תזונהיש לספק מזון בשרי מלא לציקלידים
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים רגועים נוספים ופיקוקים.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מיניסמי אגרסיבי
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 500 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל ש 14 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותבתחילת 2009 הגיע פריט אחד (1) לארץ. אני בעצמי רכשתי אותו. זה הפריט היחיד שהיה מעולם בארץ.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולבינוני
כותבSpitFire
כמות צפיות4629
קישור לפרופיל
תמונות נוספות