דג-פרלמט-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיLabidochromis sp. "Perlmutt"
שם עבריפרלמט
שם לועזיYellow Bar
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, השונית היגה ומפרץ מבמבה
כללילפרלמט ישנו ראש וגוף בגוון לבן פנינה ומכאן שמו (פרל - פנינה). מדובר בדג קטן פופולרי מאוד בתחביב בחו"ל וניתן למצוא אותו רק מעומקים של מתחת ל12 מטר, אך לרוב נמצא בעומקים של פחות מ30 מטרים.
תנאי האקווריוםיש לספק אקוריום של 250 ליטר עם הרבה סלעים
הבחנה בין המיניםאבחנה קלה, הזכרים צבעוניים והנקבות חומות-כסופות
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונהאוכל כל. יש לספק מזון מלא לציקלידים.
שותפים לאקווריוםמבונות אגרסיביות אחרות.
מזגסמי אגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 250 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 6 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 7 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא קיים בארץ. הגיע לארץ פעמים בודדות במספרים קטנים.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות4749
קישור לפרופיל
תמונות נוספות