דג-פרסיקריה סאן פאולו-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPersicaria sp.Sao Paulo
שם עבריפרסיקריה סאן פאולו
שם לועזיPolygonum San Paulo
מיקום גיאוגרפיברזיל
כלליפרסיקריה או בשמו השני פוליגונום סאן פאולו הוא צמח יחסית חדש בתחביב בארצנו המגיע מברזיל, זהו אחד הצמחים הצבעוניים ביותר בתחביב.
צמח הוא לא לאקווריומים בעלי תאורה חלשה והצבע שלו לא יהיה קבוע בתאורה בינונית לכן צמח זה מומלץ לאקווריומים בעלי תאורה חזקה בנוסף עקב גודלו של הצמח מומלץ לבעלי אקווריומים רחבים בעלי נפח גדול.
בתנאים אופטימלים מומלץ להחזיק כמה גבעולים מהצמח ולא לנסות לעשות ממנו "שיח" מכיוון שריבוי ענפים יגרום לבעיות עקב מחסור בתאורה בחלקו האמצעי/תחתון, בנוסף הצמח דורש דישון מיקרו ומאקרו מלאים וכמובן תוספת ברזל, בתנאים אופטימלים גבעול הצמח בצבע מג'נטה (Magenta), הצורה הכללית של העלים הם בצורת חרב והעלים החדשים שלו נוטים כלפי מטה.
Polygonum San Paulo
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH1 עד 14
קושי גידולבינוני
ממדי הצמחאורך עלה יכול להגיע עד 6 ס"מ
דישון ו-Co2הצמח דורש דישון מיקרו ומאקרו מקיף כולל ברזל.
כמות תאורהבינונית עד גבוהה
מיקום הצמחמאחור
קצב גדילהמהיר
משפחהPersicaria
כותבYoni_Sol
כמות צפיות3405
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Polygonum San Paulo
Polygonum San Paulo
Polygonum San Paulo
Polygonum San Paulo
Polygonum San Paulo
Polygonum San Paulo