דג-פרסיקריה קאוגואנום-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPersicaria Sp.Kawagoeanum
שם עבריפרסיקריה קאוגואנום
שם לועזיPolygonum Kawagoeanum
מיקום גיאוגרפימזרח אסיה
כלליפרסיקרייה קאוגואנום או פוליגונום קאוגואנום הוא צמח חדש בארצנו אולם לא בתחביב המגיע אליו ממזרח אסיה, בסביבה הטבעית שלו ניתן למצוא אותו באגמים, גדות נהר ותעלות גדל גם מתחת למים וגם מעל פני המים, כאשר דרישות הצמח נענות הצמח מקבל גוון צהוב וורד ולכן לעתים נקרא פוליגונום וורוד, כמו שאר משפחתו צמח זה לא מתאים לאקווריומים עם תאורה נמוכה אולם יראה את צבעיו באופן ברור רק בתאורה חזקה, רמות CO2, ברזל ופוספט טובות בנוסף לתאורה בגוון הנוטה לאדום יגרמו לצמח להוציא את הצבע הוורד-צהוב שלו.
צמח זה הוא מהיר גדילה וככל שתדירות הגיזום שלו תגדל כך גם קצב הגדילה שלו, צורת העלים שלו בקצוות הם בצורת V עם כתמים חומים בקצוות, בניגוד לשאר משפחתו הצמח לא גדל תמיד לגובה, לפעמים הצמח נוטה לצדדים ולכן נראה שהוא יוצר מאין "שיח", עקב העבודה שחלקו התחתון לא נראה טוב רצוי להחזיק צמח זה בחלק האחורי של האקווריום
Polygonum Kawagoeanum
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH0 עד 14
קושי גידולבינוני
ממדי הצמחגולה עלה עד 6 ס"מ
דישון ו-Co2דישון ברזל ופוספט
נדרש CO2 בכדי להוציא את המיטב
כמות תאורהבינונית עד גבוהה
מיקום הצמחמאחור
קצב גדילהמהיר
משפחהPersicaria
כותבYoni_Sol
כמות צפיות3813
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Polygonum Kawagoeanum
Polygonum Kawagoeanum
Polygonum Kawagoeanum
Polygonum Kawagoeanum
Polygonum Kawagoeanum
Polygonum Kawagoeanum