דג-פרפרון פרמידה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיhemitaurichthys polylepis
שם עבריפרפרון פרמידה
שם לועזיpyramid butterflyfish
מיקום גיאוגרפימזרח האוקיינוס ההודי, אינדונזיה,הוואי, אוסטרליה
כללידג מרהיב שקט וביישן החי בטבע בעומקים של עד 60 מטר ולכן קשה לאקלמו באקווריום הבייתי. בטבע הדג שוחה בלהקות וניזון מפלנקטון בעיקר חסרי חוליון ונישנוש אלמוגים. דג זה זקוק למרחב שחייה גדול. סימן ההיכר של הדג הינו הפרמידה הלבנה באמצע גופו שבולטת מול הצבע הצהוב בשאר גופו.Pyramid Butterflyfish
תנאי האקווריוםמאחר והדג זקוק למרחב שחיה יש להכניסו למיכל של מינימום 400 ליטר ויש ליצור מקומות מסתור. מומלץ שתהיה מסלעה חיה שתשמש כמקור מזון משני מהחי.
הבחנה בין המיניםאין אפשרות להבדיל
גודל פוטנציאלי18 ס"מ
תזונהבטבע מתבסס על פלנקטון, נישנוש אלמוגים כגון קסנייה, חסרי חוליות למינהם. באקווריום הבייתי ניזון ממזון קפוא כגון: שרימפס,ביצי דגים,ארטמיה,מיסיס ועוד כמו כן יאכל אצות נורי וגם מזון יבש. מומלץ להאכיל כמה פעמים ביום ולא עלול לנשנש אלמוגים.
שותפים לאקווריוםדג רגוע וביישן
אין לשכנו עם דגים תוקפניים
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהאין הצלחה בריבוי שבי
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
כותבguy
כמות צפיות2978
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Pyramid Butterflyfish
פרפרון פרמידה