דג-צדפנייה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיcipris vidua
שם עבריצדפנייה
שם לועזיseed shrimp
מיקום גיאוגרפיגלובאלי
כלליהצדפנייה נקראת על שום המבנה שלה שמזכיר צדפה. יש לה 2 חלקים המחוברים בשריר וממבט צידי היא דומה מאוד לצדפה נפוצה מן הים. היא קרובת משפחה של הדפנייה והציקלופ. הצדפנייה יכולה להוות מטרד באק' ללא דגים שכן יש לה שיריון קשה שרק דגים בעלי כוח בלסת יוכלו לאוכלה. היא יכולה לחיות בתחום ערכי מים רחב מאוד. באק צמחייה יש לשים לב כי היא יכולה לגרום לנזק לצמחים שכן יש לה חיבה אליהם. נקראים seed shrimps משום שהם נראים כמו הלארווה הראשונה של השרימפ.

הצדפנייהיכולה לשמש כמזון חי אך יש לה ערך תזונתי נמוך.
תנאי האקווריוםיכולה לחיות כמעט בכל אקווריום ללא דגים המסוגלים לאוכלה.
הבחנה בין המיניםלא ניתן להבחין בעין בלתי מזויינת
תזונהאוכל כל-רפש צמחים ואף דגים מתים
שותפים לאקווריוםאם תרצו לגדלה אזי רק במיכל ללא דגים המסוגלים לאוכלה
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהפרטים בוגרים יכולים להטיל לאחר הפרייה. בתנאי מים גרועים הביצים מסוגלות לשרוד תקופות יובש של שנה ויותר ולאחר מכן בעונה הרטובה לבקוע שוב. בתנאי מים מיטביים הפרטים יטילו עד כ-50 ביצים כל הטלה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותקיים בעיקר במשתלות צמחי מים.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 10
קושי גידולקל מאוד
כותבevox
כמות צפיות5969
קישור לפרופיל
תמונות נוספות