דג-ציקליד הדגל-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיMesonauta festivus
שם עבריציקליד הדגל
שם לועזיFestivum Flag cichlid
מיקום גיאוגרפיהאמזונס
כללידג מדהים ביופיו ובצורתו שלפעמים מתבלבלים ולא ממש מסווגים אותו כציקליד. כמו הסקלאר והדיסקוס גם ציקליד זה מגיע מהאמזונס ולכן תנאי החזקתו שונים בתכלית מרוב הציקלידים.יש להקפיד על החלפות מים רבות, פילטרציה טובה ומזון איכותי. לפעמים נוטים להתבלבל בינו לבין הגורמי הענק.ציקליד הדגל
תנאי האקווריוםנפח מים החל מ150 ל'.
כדאי לשים לו דקורציה צמחית ומקומות מסתור רבים.
יש לדאוג לפילטרציה טובה ומים נקיים באיכות גבוהה.
הבחנה בין המיניםקצת קשה להבחין בין זכר לנקבה אך לרוב הזכר גדול יותר וסנפירו העליון ארוך יותר בשובל.
גודל פוטנציאלי20 ס"מ
תזונהאוכל כל. יעדיף אוכל חי, או מזונות על בסיס צמחי.
שותפים לאקווריוםכמו הדיסקוס והסקלר גם את ציקליד הדגל יש לשלב עם דגים רגועים והוא אינו פוגע בדגים קטנים ממנו.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהקודם כל יש להשיג זוג בוודאות בשביל זה יש או לגדל מספר דגיגים מקטנות עד שיגיעו לגודל בוגר (גיל 6-8 חודשים) ואז יווצרו זוגות או להשיג זוג שכבר הטיל פעם אחת לאחר מכן יש לבודד את הזוג לאקווריום של 50 ליטר בערך עם PH 7 ולהאכיל בהרבה אוכל משובח (מומלץ מספר פעמים ביום מנות קטנות של אוכל חי) יש למקם באקווריום סלע שטוח או עלה גדול שעליו תטיל הנקבה את הביצים כמות הביצים בהטלה יכול להגיע עד כ1000 ביצים לאחר כ3 ימים הביצים יבקעו ולאחר 3 ימים נוספים הדגים יתחילו לנוע בחופשיות בעיקרון ההורים שומרים על הביצים והדגיגים אבל זוגות לא מנוסים יאכלו בהטלות הראשונות את הביצים לכן יש המעדיפים להוציא את ההורים מיד לאחר ההטלה ובמקרה כזה יש למקם אבן אויר חלשה ליד הביצים ולהוסיף מטילן בלו למניעת פונגוס יש להביא בחשבון שהחומר הורג גם את הבקטריות הטובות לכן יש להרבות בהחלפות מים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותדי נדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH3 עד 12
קושי גידולבינוני
כותבevox
כמות צפיות6464
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
ציקליד הדגל
ציקליד הדגל
ציקליד דגל
ציקליד דגל
ציקליד הדגל
ציקליד דגל