דג-צלופח חשמלי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיElectrophorus electricus
שם עבריצלופח חשמלי
שם לועזיelectric eel,Electric Fish
מיקום גיאוגרפינהרות האמאזון והאורינוקו, ביצות ומקווי מים עכורים בסביבתם
כללידג זה, למרות שמו העממי "צלופח חשמלי", דווקא קרוב של משפחת דגי הסכין והנוצה(שאגב חלקם גם משתמשים בזרמים חשמליים לציד). דג זה קיבל את שמו מן הסתם בגלל הזרם החשמלי שהוא מייצר-דג בוגר מסוגל לייצר זרם של עד 700 וולט, חזק מספיק כדי להמם סוס. לדג עוד "סוג" של זרמים שהוא מייצר-הדג חי במקווי מים עכורים, ולכן יכולת הראייה שלה חלשה מאוד. לכן הוא מייצר מין זרמין קטנים היוצרים שדה חשמלי מסביב לגופו, ועוזרים לו להתמצא במרחב.
דג זה גן נושם אוויר אטמוספרי.
צלופח חשמלי
תנאי האקווריוםדג זה דורש מצע רך שכן הוא מבלה את זמנו בקרקעית. אוהב זרימה חלשה, אך יש לדאוג לפילטרציה חזקה שכן הוא מלכלך המון. דג זה מגיע לגדלים שאי אפשר לשכן באקווריום הביתי.
הבחנה בין המיניםקשה ביותר.
גודל פוטנציאלי250 ס"מ
תזונהבטבע אוכל דגים וטורף ציפורים בשלמותן, וגם חסרי חוליות קטנים, אך למרות זאת לא בררן באוכל.
שותפים לאקווריוםדג זה תוקפני מאוד ויהרוג כל דג, למרות שנמצא באופן מוזר כי הסתדר עם פלקואים בגודל 15 ס"מ ומעלה. עם זאת, לא כדאי לקחת את הסיכון ולשכן אותו רק עם בני מינו.
מזגאגרסיבי מאוד
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהלא ידוע על רבייה בשבי.
איזור מחיהאיזור מחיה
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקשה מאוד
כותבFishDude
כמות צפיות11144
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי
צלופח חשמלי