דג-קבומבה קרוליניאנה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיCabomba caroliniana
שם עבריקבומבה קרוליניאנה
מיקום גיאוגרפידרום אמריקה, מרכז אמריקה
כלליבין הצמחים הפופולאריים והשכיחים באקווריומים בזכות העלווה הירוקה והיפה שלו, וגם בזכות העובדה שהוא צמח מים לא תובעני שזקוק רק לתאורה סבירה על מנת להתפתח בצורה יפה.
צמח מאוד דקורטיבי ונראה נהדר כשהוא שתול בקבוצות, בעיקר בגב האקווריום מומלץ להשתמש בו על מנת להסתיר צנרת וציוד בתוך האקווריום.

בניגוד למרבית צמחי האקווריום שהם צמחי גדה במקור ובטבע גדלים טבולים למחצה או מחוץ למים לגמרי, הקבומבה הוא צמח מים טבול לגמרי עובדה זו מסבירה את צורת התפתחותו וכמו כן את המהירות בה הוא מתפתח בתנאים טובים.
באזורים בהם הוא נפוץ הוא נחשב לצמח מאכל מקומי.
תנאי האקווריוםמים רכים עד קשים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותהצמח פופולארי מאוד ודי נפוץ בחנויות ברוב עונות השנה.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולקל מאוד
ממדי הצמחגובה- 30-80 סנטימטרים.
רוחב- 5-8 סנטימטרים בממוצע.
דישון ו-Co2אין לצמח דרישות מיוחדות ולמעשה גדל בצורה טובה גם ללא תוספת CO2 וללא עודפי דישון. כמובן שבהינתן אלו הוא ישגשג.
כמות תאורהבינונית עד גבוהה מאוד
מיקום הצמחמאחור
קצב גדילהקצב גדילה מהיר.
משפחהCabombaceae
כותבגיא אלון
כמות צפיות4975
קישור לפרופיל
תמונות נוספות