דג-קופיאה אנגלודיה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיCuphea anagalloidea
שם עבריקופיאה אנגלודיה
שם לועזיCuphea anagalloidea
מיקום גיאוגרפיברזיל
כלליצמח זה המגיע אלינו מברזיל רק לאחרונה זוהה כ-קופאה ונחשב לאחד מזני הרוטלה, נכון לעכשיו זהו הצמח האקווטי היחידי ממשפחת הקופיאה.
הצבע האדום שלי על העלים נראה כנגיעות מכחול אדומות בהירות אולם צמח זה דורש מים רכים ותאורה טובה, אם הצמח יהיה בצל העלים שלו ישחירו וייעלמו, בנוסף הצמח דורש דישון מקיף של מאקרו + מיקרו כולל תוספת ברזל, הצמח לא סלחן לטעויות ולכן לא נחשב לצמח למתחילים.
Cuphea anagalloidea
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר ביותר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH0 עד 7
קושי גידולקשה
ממדי הצמחגודל עלה עד 2 ס"מ
דישון ו-Co2הצמח דורש דישון מיקרו + מאקרו ותוספת ברזל
כמות תאורהבינונית עד גבוהה
מיקום הצמחבאמצע
קצב גדילהאיטי
משפחהLythraceae
כותבYoni_Sol
כמות צפיות3239
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Cuphea anagalloidea
Cuphea anagalloidea
Cuphea anagalloidea
Cuphea anagalloidea
Cuphea anagalloidea
Cuphea anagalloidea