דג-קופסינון פרה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיLactoria cornuta
שם עבריקופסינון פרה
שם לועזיLonghorn Cowfish
מיקום גיאוגרפיהאוקיינוס ההודי
כלליקופסינון פרה הינו דג קופסא שליו ורגוע ומאוד פופולארי בקרב חובבים אך קשה מאוד לגידול. צבעו צהוב ויש לו 2 קרניים ארוכות. בטבע יכול להגיע ל-45 ס"מ וחי בעומקים של עד 50 מטר וניזון מח"ח קטנים,אצות ודגים קטנים. מנגנון ההגנה שלו מפני טורפים הוא שחרור רעל ולכן יש להקפיד להכניסו לאקווריום עם דגים רגועים ושלווים כדי שלא יאלץ לשחרר רעל שיכול להרוג את כל שוכני האקווריום. אינו מתאים לאקווריום ריף מאחר וניזון בטבע מתולעים,סרטנים וח"ח נוספים וכן ספוגים ואצות. טווח מליחות:1020-1025.Longhorn Cowfish
תנאי האקווריוםהחל מ-400 ליטר.
יש ליצור מסלעה עם מקומות מסתור.
יש להכניסו לאקווריום עם איכות מים טובה.
הבחנה בין המיניםלא ידוע.
גודל פוטנציאלי45 ס"מ
תזונהיש לתת מזון מגוון כגון:שרימפס,תולעים,ארטמיה,תולעי דם ואצות. ולא לתת מזון צף מאחר ועלול לשאוף אויר שיכול להביא את הקופסינון פרה לבעיה של איזון וציפה.
שותפים לאקווריוםקופסינון שליו ורגוע.
אין לשכנו עם דגים אגרסיביים אשר יכולים לתקוף אותו או להלחיץ אותו מאחר ועלול לשחרר רעל שיכול לפגוע בכל הדגים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהלא ידוע.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמצוי.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH8 עד 12
קושי גידולקשה
משפחהOstraciidae
רמת מליחות1.025
התאמה לריףלא
כותבguy
כמות צפיות3330
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
Longhorn Cowfish
Lactoria cornuta
Lactoria cornuta
Longhorn Cowfish