דג-קינג סייז-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPseudotropheus pulpican
שם עבריקינג סייז
שם לועזיKingsize
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, ליד האי ליקומה.
כללימדובר בדג חדש עד מאוד בתחביב. הדג גולה לראשונה בשנת 2002 ע"י החוקר טאוייל (Tawil) וכבר בשנת 2005 הופיע בארץ. שמו של הדג ניתן לו בעקבות הצוללן שגילה אותו, ונחשב לאחד המצוללנים האנרגטיים שעובדים בשביל החוקרים באגם. אף על שמו ה"מפוצץ" מדובר במבונה ננסית.
מאז 2004 הספיקו לשנות את שמו של דג זה 5 פעמים.
קינג סייז
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 250-300 ליטרים
הבחנה בין המיניםקלה. הזכרים כחלחלים והנקבות חומות.
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונהבטבע ניזון מתזונה צמחית. יש להוסיף ספירולינה לתפריט.
שותפים לאקווריוםמבונות ננסיות אחרות
מזגסמי אגרסיבי
מזג תוך-מיניאגרסיבי
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 250 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 6 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 7 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות6918
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
קינג סייז
קינג סייז זכר
קינג סייז
קינג סייז נקבה