דג-קלסיוס ורוד זנב-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיChalceus macrolepidotus
שם עבריקלסיוס ורוד זנב
שם לועזיPink-Tailed Chalceus
מיקום גיאוגרפיגינאה-יובלי האמזונאס
כללידג מעניין זה הוא אחד הזנים הגדולים למשפחת הקלסיוס ולחריתיים בכלל. אני כל הזמן נדהם לגלות שיחד עם הטטרה ניאון והאף האדום קיימים גם טורפים גדולים כדוגמת הפיראנאה והורוד זנב במשפחת החריתיים. דג זה הינו טורף לכל דבר ויאכל כל דג שיכנס לפיו. זהו דג גדול ואגרסיביקלסיוס ורוד זנב
תנאי האקווריוםנפח מיכל: החל מ200 ליטרים. מעדיף אק צמחייה שתול בצדדים עם מרחב שחייה רחב ככל הניתן. לדג זה יש נטייה לקפוץ ולכן יש לדאוג למכסה לאק'.
הבחנה בין המיניםלא ניתן להבחין בין המינים
גודל פוטנציאלי25 ס"מ
תזונהקרניבור-אוכל בשרי בלבד.
שותפים לאקווריוםרק שותפים גדולים וסמי אגרסיביים
מזגאגרסיבי
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהעל אף שזהו מטיל ביצים בתפזורת כשאר החריתיים, לא נצפתה רבייה באק'.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר מאוד
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 10
קושי גידולבינוני
כותבevox
כמות צפיות7467
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
קלסיוס ורוד זנב
קלסיוס ורוד זנב
קלסיוס ורוד זנב
קלסיוס ורוד זנב