דג-קסנוטילפיה אורנאטיפיניס-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיXenotilapia ornatipinnis
שם עבריקסנוטילפיה אורנאטיפיניס
שם לועזיXenotilapia ornatipinnis
מיקום גיאוגרפיחוף המזרחי של טנגניקה
כללידג מסנן חול מיוחד בעל מצח תלול וחלק ,ומסביב לעיניים כתמים סגולים.רצוי להחזיק באקווריום 2 זכרים וכמה נקבות כדי להנות מצבעי הזכרים ומההתנהגות של הדג.
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 250 ליטר ומעלה עם מצע חולי וכמה סלעים חלקים.
הבחנה בין המיניםלזכר סנפיר גב יפה עם שוליים בצבע שחור וצהוב, כתם אדמדם בהיר בחלק הקדמי של הסנפיר.הנקבה כסופה עם כתמים שחורים על סנפיר הגב.הזכר ארוך מהנקבה בגודלו.
גודל פוטנציאלי13 ס"מ
תזונהאוכל כל.בעיקר מזון בשרי,מזון קפוא,חרקים וזוחלים קטנים שנמצאים בחול
שותפים לאקווריוםמסנני חול וציפיכרומיסים
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהבגרות מינית בגיל שנה.רבייה מתבצעת בכל ימי השנה.הנקבה דוגרת פה.לאחר ההטלה הנקבה מחזיקה ביצים בפה כ 18 ימים ,ואז פולטת את הדגיגים.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
כותבאלון בן עמי
כמות צפיות3735
קישור לפרופיל
תמונות נוספות