דג-קסנוטילפיה ספילופטרה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיXenotilapia spilopterus gombe
שם עבריקסנוטילפיה ספילופטרה
שם לועזיזינוטלפיה ספילופטרוס
מיקום גיאוגרפיאגם טנגניקה
כללילמין זה צבע גוף פנינתי המעוטר בנקודות זוהרות כחולות רבות. על סנפיר הגב ישנו כתם שחור השונה בצורתו וגודלו בואריאציות המגוונות של הדג. במספר ואריאציות סנפיר הגב צהוב, בנוסף לכתם השחור
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של כ 300 ליטר לפחות עם מצע חולי ומספר סלעים חלקים.
הבחנה בין המיניםאין הבדל נראה לעין
גודל פוטנציאלי10 ס"מ
תזונהאוכל בשר.אוהב זוחלים וחסרי חוליות קטנים
שותפים לאקווריוםמסנני חול וציפיכרומיסים
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהזכר ונקבה דוגרי פה בשיתוף.לאחר ההטלה, הנקבה תשמור ראשונה על הביצים בפיה. מספר ימים לאחר מכן, תעביר את הביצים לזכר. הזוג ידגור על הביצים כשלושה שבועות עד שיתפתחו ולאחר מכן ישחררו את הדגיגים וישמרו עליהם כ 3 שבועות נוספים. גודל הדגיגים הוא 1-1.5 ס"מ.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנדיר
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
קושי גידולבינוני
כותבאלון בן עמי
כמות צפיות3742
קישור לפרופיל
תמונות נוספות