דג-קריל-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיeuphausia superba
שם עבריקריל
שם לועזיantarctic krill
מיקום גיאוגרפיאנטרקטיקה
כלליהקריל הינו ייצור דמוי שרימפ אשר חי במימי אנטקרטיקה ובעצם מקיים את שרשרת המזון שכן יצורי ים רבים מאוד ניזונים ממנו. זהו מין שיכול להגיע עד 4 ס"מ. סממנו הבולט הוא הצבע הכתום העז שלו. הריל יגיע בד"ככמזון קפוא או כאבקה להאכלת דגיגים. סיכוי קלוש שיגיע חי שכן הוא צריך מים קרירים ונקיים מאוד.

ניתן להאכיל עם יצורון זה.
תנאי האקווריוםאם חשקה נפשכם לגדל ולהרבות קריל תצטרכו לקיים מערכת מים מלוחים עם מליחות נמוכה וטמפרטורה 1-8 מע'. יש לשמור על ריענון גבוה של המים
הבחנה בין המיניםניתנת רק כאשר הנקבה סוחבת ביצים
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהניזון בעיקר מזופלנקטון.
שותפים לאקווריוםאין לשכן עימו דגים אגרסיביים ובכלל עדיף לשכנו לבד או עם שרימפסים ננסיים אחרים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההלרוות נולדות מושלמות כדגם הוריהם - אין שלב פלאנקטוני. יש לדאוג למקומות מסתור רבים לגזעים ולמוסים למינהם.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא קיים
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH8 עד 12
קושי גידולקשה מאוד
כותבevox
כמות צפיות6665
קישור לפרופיל
תמונות נוספות