דג-רב סנפיר-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPolypterus senegalus senegalus
שם עברירב סנפיר
שם לועזיSenegal Bichir
מיקום גיאוגרפינהר הנילוס, סנגל ואגם צ'אד
כלליהרב סנפיר נראה לעיתים כהכלאה בין צלופח ללטאה. זהו דג מוזר המזכיר נחש עם ראש קטן. סימן ההיכר של הרב סנפיר נובע משמו, שכן הוא מצוייד בסנפיר גב ארוך המגיע עד הסנפיר האחורי. צבעו של הדג הינו ירוק אפור ולעיתים עם נקודות שחורות. לדג זה יש מורפ אלבינו. הרב סנפיר שוחה במהירות באק' ויכול לקפוץ החוצה ולכן חובה לשים מכסה על האקווריום. הדג לא שוחה כמו נחש אלא כמו דג רגיל שכן הוא מצוייד בסנפירי גחון קדמיים ואחוריים.דג רב סנפיר
תנאי האקווריוםיעדיף אקווריום רחב ככל האפשר עם תאורה חלשה.
נפח אקווריום החל מ120 ל'
יעדיף צמחייה עבותה ומקומות מסתור לרוב.
מכסה הוא בגדר חובה
הבחנה בין המיניםהנקבה בעלת קוטר גוף עגול יותר ורחב במעט משל הזכר. לזכר יש סנפיר שת אנאלירחב יותר.
גודל פוטנציאלי40 ס"מ
תזונהאוכל כל, יעדיף אוכל חי וניתן להרגילו לאוכל חי מסחרי עם עדיפות לעלעלים (פלייקס) בשעות החשיכה.
שותפים לאקווריוםזהו דג חצי אגרסיבי שישמח לטרוף דגים עדינים. יש לשכנו יחד ם דגים אגרסיביים שאינם נכנסים לפיו ולא רואים בו כמזון.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייההרבייה באקווריום הביתי נדירה.
יש לדאוג לצמחייה סבוכה ופינה חשוכה. הזכר ירדוף אחרי הנקבה במשך מס' שעות ובתום החיזור הנקבה תטיל ביציה בצמחייה והזכר יפרה אותם. יש להוצאי ההורים בגמר ההטלה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנראה מדי פעם
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 12
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות12548
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
דג רב סנפיר
רב סנפיר
דג רב סנפיר
רב סנפיר
רב סנפיר
רב סנפיר