דג-רד פין-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיTropheops sp. "Red Fin" (Lundu)
שם עברירד פין
שם לועזיRed Fin
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, נמצא בחלקו הצפוני מערבי של האגם, לרוב ליד החוף הורה מנגו.
כלליעד לא מזמן היה זה Pseudotropheus tropheops עד שהוגדר מחדש בתור Tropheops בלבד.
הטרופאופסים (לא טרופאוסים, יש לשים לב) הינם דגים לרוב מאוד אגרסיביים, דגים אלו נמצאים בבתי הגידול לצד החוף הצפון מערב של אגם מלאווי בין האיזורים של האי קנדה לבין החוף קירונדו למרות שדגים אלו גם נמצאים במקומות שונים באגם.
הטרופאופסים מגרדים אצות בצורה מאוד שטחית, הם קורעים את חתיכות האצות הבולטות על הסלעים, שנקראות aufwuchs בתנועה מסובבת של הגוף.
הג'נוס (גנרה) של הטרופאופסים, כמו המטריאקלימות (Metriaclima) מאוד מגוון. ישנן עשרות וואריאציות גיאוגרפיות שכל אחד יחודית לחוף אחר. הרד פין הינו מבונה פופולרית שהגיעה לארץ בסוף שנות ה90.
מדובר בדג כתום עם פסים שחורים אנכיים. בעוד הנקבות מציגות צבעי בז'.
ציקליד רד פין
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 300 ליטרים ומעלה עם הרבה סלעים.
הבחנה בין המיניםקלה. הזכרים בצבעי כתום וצהוב עם פסים שחורים אנכים בעוד שהנקבות מציגות מופע גוף בצבע ב'.
גודל פוטנציאלי16 ס"מ
תזונהצמחית. יש להוסיף ספירולינה לתפריט.
שותפים לאקווריוםמבונות גדולות אחרות.
מזגנוטה לתוקפנות
מזג תוך-מיניסמי אגרסיבי
רבייהדוגר ר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 250 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 6 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל של 7 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ21-24 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותדי שכיח.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולקל
כותבSpitFire
כמות צפיות6577
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
ציקליד רד פין
רד פין
ציקליד רד פין
רד פין נקבה