דג-רודסי-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBuccochromis rhoadesii
שם עברירודסי
שם לועזיYellow lepterus
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, תפוצה בכל האגם
כלליהרודסי הינו דג עוצר נשימה מבחינת צבעיו. מדובר בדג אשר יחסית לגודלו הינו עדין אשר יסתדר בלי בעיה עם ציקלידים עדינים אחרים, כל עוד לא נכנסים לפיו.
הדג גולה בשנת 1908 ע"י בולנג'ר.
תנאי האקווריוםיש לשכן דג זה באקווריום ארוך וגבוה עם לפחות 700 ליטרים של מים. יש לדאוג למרחב שחיה רב, אך יש לגם למקם כמה סלעים.
יש לדאוג לחמצון מירבי של המים
הבחנה בין המיניםהבחנה קלה. זכרים צבעוניים ונקבות בצבע אפור - בז'. יש לשים לב שרק בסביבות גיל שנה הזכרים מתחילים לקבל צבע ועד אז קשה להבדיל בין הזכרים לנקבות.
גודל פוטנציאלי40 ס"מ
תזונהמדובר בדג הדורש תזונה בשרית, יש להוסיף לתזונה צדפות (ניתן למצוא במזונות של חברות מזון קפוא לדגים)
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים אחרים גדולים שלא מסוגלים להיכנס לדג זה לפה.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 600 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל ש 18 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותנמצא כרגע בארץ במקום אחד בלבד.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולבינוני
כותבSpitFire
כמות צפיות5596
קישור לפרופיל
תמונות נוספות