דג-שוונפלד-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBarbus Schwanenfeldi
שם עברישוונפלד
שם לועזיTinfoil Barb
מיקום גיאוגרפידרום מזרח אסיה
כללידג יחסית גדול, החי במקווה מים קרים. כל מי שמתכנן לגדלו צריך לקחת בחשבון שכמו הדג זהב שנראה קטן בתחילה והופך לענק, כך גם השוונפלד. הדג הינו ממשפחת הברבוסים, והוא אחד הברבוסים הגדולים יותר. דג זה יכול להגיע לכ-40 ס"מ, ותשוו אותו לבן משפחתו הקטן יותר השרי ברב, ותבינו כמה הוא גדול. דג זה שקט ורגוע, ונתין לשכנו בבריכות לצד קוי ודגי זהב. הדג גודל לאט מאוד.שוונפלד
תנאי האקווריוםנפח מיכל: החל מ250 ליטר.
יש לקחת בחשבון שדג זה הוא ענק, ולכן יש לכנו באקווריום גדול ככל האפשר או לחלופין בבריכה. דקורציית גזעים תיהיה טובה, אין לשלב צמחייה שכן הדג יחסלה.
בגלל שדג זה מלכלך מאוד יש להקפיד על החלפות מים סדירות ופילטור חזק.
הבחנה בין המיניםאין הבחנה הנראית לעין, ואולם בשעת הרבייה ניתן לראות מס' זכרים רודפים אחר נקבה אחת.
גודל פוטנציאלי40 ס"מ
תזונהאוכל כל, יש לשלב לו תזונה צמחית עליה הוא מתבסס בטבע.
שותפים לאקווריוםדג זה שקט ויש לשכן עימו דגים שקטים ואולם אין לשכן עימו דגים קטנים ממנו שכן הוא יכול להורגם עם זנבו או לבלוע אותם.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההדג צריך 14-18 מעלות לרבייה. צריך מים ירוקים, דקורציית צמחייה וצמחים צפים.
הנקבה תטיל בתפזורת.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH6 עד 14
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות9055
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
שוונפלד
שוונפלד
שוונפלד
שוונפלד