דג-שרימפס אף אדום-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיCaridina gracilirostris
שם עברישרימפס אף אדום
שם לועזיRed Nose Shrimp, Mosquito Shrimp
מיקום גיאוגרפיהודו ודרום מזרח אסיה.
כללישרימפס אף אדום כשמו כן הוא. יש לו אף אדום על ראש שמזכיר קצת קרנף. שרימפס זה מתרבה במים מליחים בלבד, אך ניתן לראות מעת לעת כי הוא משחרר ביצים במים מתוקים, אך ביצים אלו לא יבקעו. שרימפס זה אוכל אצות זעירות.
תנאי האקווריוםאינם ברנים בתנאי המים, צריכים פילטרציה טובה וערכי מים יציבים, ללא מתכות כבדות ונחושת.
הבחנה בין המיניםאין אפשרות להבחין בין המינים עד אשר הנקבה סוחבת ביצים. למנוסים שביננון ניתן לראות הבדל בכך שבטנה של הנקבה עגולה יותר באיזור המניפות.
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהאוכלי כל, אך יעדיפו מזון דגים מסחרי ואצות זעירות.
שותפים לאקווריוםאת האף אדום יש לשכן עם שותפים רגועים, כמו דגים טרופיים, אין לשלבה עם ציקלידים או עם דגים המנסים לתפוס אותה.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהתהליך הרבייה יכול להתרחש במים מתוקים אך הרבייה עצמה חייבת ליהיות במים מליחים.
יש לשכן 2-3 נקבות לזכר, ולאחר שהנקבה נושאת ביצים יש להעבירה בהדרגה למים מליחים, כלומר כל יום להעלות את רמת המליחות במים במשך כ-5 ימים. לאחר מכן הנקבה תטיל את הביצים והביצים יבקעו לשלב פלנקטוני, ויעברו עוד שני שלבי שינוי צורה עד למראה צורת בוגר. בשלב בקיעת הביצים יש להוציא הנקבה ולהחזירה בתהליך הפוך לתהליך הכניסה למיכל המים המתוקים. את השרצונים יש להאכיל במזון אבקתי, ובגודל של כ-2 ס"מ יש להעבירם למיכל בתהליך בו העברנו את הנקבה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מעת לעת
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH6 עד 10
קושי גידולבינוני
כותבevox
כמות צפיות6659
קישור לפרופיל
תמונות נוספות