דג-שרימפס דבורה-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיCaridina sp. "Bee"
שם עברישרימפס דבורה
שם לועזיBee Shrimp, "Crystal Black" Shrimp
מיקום גיאוגרפידרום סין והונג קונג
כללישרימפס הדבורה שייך למשפחת הקריסטלים, והוא בעצם השרימפס שממנו פיתו את השרימפסים טייגר ורד קריסטל. יכול להתרבות גם עם שרימפס טייגר, רד קריסטל ודבורנית , מתבלבלים איתו עם שרימפס הדבורנית . ההבדל ביניהם הוא שלשרימפס דבורה בעל ראש לבן, והשני בעל ראש שחור.
תנאי האקווריוםשרימפס זה הוא יותר מפונק משאר השרימפסים מכיוון שהוא דורש מים סופר איכותיים. התמהיל המומלץ הינו 70% מי אוסמוזה הפוכה, ו30% מי ברז מטופלים. הטמפ' חייבת ליהיות יותר מ26 מעלות כדי ליצור תנאי מחייה ורבייה נאותים.
הבחנה בין המיניםאין הבדל הנראה לעין, אולם לנקבה יש בטן עגולה יותר משל הזכר באיזור המניפות התחתונות, ובזמן נשיאת הביצים ניתן להבחין בנקבות.
גודל פוטנציאלי3 ס"מ
תזונהאצות זעירות שצומחות על הצמחים, טבליות שוקעות למינהם, אוכל ייעודי לקריסטל כגון שירקורה ושאריות של עלי שקד הודי.
שותפים לאקווריוםשרימפס זה עדיף לשכן לבד, אבל אם חייבים שותפים אז שוכני קרקעית שקטים כמו אנציסטרוס, קורידורסים ננסיים כגון פיגמי והברסוס ואוטוצינקלוס.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההלרוות נולדות מושלמות כדגם הוריהם - אין שלב פלאנקטוני. יש לדאוג למקומות מסתור רבים לגזעים ולמוסים למינהם.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמופיע מעת לעת.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH3 עד 9
קושי גידולקשה
כותבevox
כמות צפיות6617
קישור לפרופיל
תמונות נוספות