דג-שרימפס כדור שלג-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיNeocaridina cf. zhangjiajiensis "white"
שם עברישרימפס כדור שלג
שם לועזיSnowball Shrimp
מיקום גיאוגרפידרום סין בצורתו הטבעית.
כלליזהו היבריד השייך למשפחת הנאוקרדינה - יזדווג עם שאר השרימפסים ממשפחתו ולכן יש להמנע מלהשימם יחד סוגים שונים מאותה המשפחה. הורבה סלקטיבית בגרמניה עד שהגיע לצבע הנוכחי. גם ברבייה עתידית יש להמשיך בסלקציה.
תנאי האקווריוםנפח מיכל מינימלי: החל מב20 ל'.
השרימפס צריך מים מעט קשים, והרבה צמחיה שתשמש לו למחבוא.
כמו כן יש לדאוג למכסה בכדי שהשרימפס לא יברח.
הבחנה בין המיניםפשוטה למדי: הנקבות הן בעלות מעין אוכף, לפני שלב נשיאת הביצים, או בעלות בטן עגולה באיזור המניפות התחתונות, או נושאות ביצים.
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהאוכלי כל, אך יעדיפו מזון מסחרי שוקע, אצה חומה ואצת כתמים.
שותפים לאקווריוםיש לשכן עם שותפים רגועים, כמו דגים טרופיים, אין לשלבה עם ציקלידים או עם דגים המנסים לתפוס אותה.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייה לאחר שהנקבה משילה שריונה, מגיע זכר ומפרה את הביצים שבשלב זה הם בגבה (ולכן רואים כמעין אוכף). לאחר מכן הנקבה מעבירה הביצים לבטנה ומשאירה אותם שם למשך כשלושה שבועות עד לבקיעת השירצונים. השירצונים בוקעים בדמות הוריהם, ויש להוסיף דקורציות צפופות או צמחים צפופים דגומת ג'אווה מוס כדי שהקטנים יוכלו להתחבא. אין צורך לדאוג למזון לקטנים, כל עוד הגדולים מקבלים מזון גם הקטנים ימצאו מזונם שיבוסס בהתחלה בעיקר על אצות.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותמגיע מעת לעת בטעויות זיהוי.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH3 עד 12
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות5555
קישור לפרופיל
תמונות נוספות