דג-שרימפס שרי-דובדבן-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעי(Neocaridina denticulata sinensis (red
שם עברישרימפס שרי-דובדבן
שם לועזיRed Cherry Shrimp
מיקום גיאוגרפיטיוואן
כללישרימפס זה נפוץ מאוד בקרב מגדלים בארץ ובעולם. שרימפס של מים ומתוקים, ונחשב גם כיום למבוקש מאוד בתחום. זהו בעצם דנטיקולטה שהופרדה ברבייה סלקטיבית עד לקבלת הגוון האדום. כיום קיימים ווראציות שונות לשרי כגון: סופר שרי שרימפס וסאקורה, שהם בעצם שרי אדום יותר. יש להזהר שלא לערבב אותם עם צבעים אחרים של דנטיקולטה, כי אז הם יאבדו את צבעם.
תנאי האקווריוםאינם ברנים בתנאי המים, צריכים פילטרציה טובה וערכי מים יציבים
הבחנה בין המיניםפשוטה למדי: הנקבות הן בעלות מעין אוכף, לפני שלב נשיאת הביצים, או בעלות בטן עגולה באיזור המניפות התחתונות, או נושאות ביצים.
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהאוכלי כל, אך יעדיפו מזון מסחרי שוקע, אצה חומה ואצת כתמים.
שותפים לאקווריוםאת השרי יש לשכן עם שותפים רגועים, כמו דגים טרופיים, אין לשלבה עם ציקלידים או עם דגים המנסים לתפוס אותה.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהרביית שרי היא פשוטה: לאחר שהנקבה משילה שריונה, מגיע זכר ומפרה את הביצים שבשלב זה הם בגבה (ולכן רואים כמעין אוכף). לאחר מכן הנקבה מעבירה הביצים לבטנה ומשאירה אותם שם למשך כשלושה שבועות עד לבקיעת השירצונים. השירצונים בוקעים בדמות הוריהם, ויש להוסיף דקורציות צפופות או צמחים צפופים דגומת ג'אווה מוס כדי שהקטנים יוכלו להתחבא. אין צורך לדאוג למזון לקטנים, כל עוד הגדולים מקבלים מזון גם הקטנים ימצאו מזונם שיבוסס בהתחלה בעיקר על אצות.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 14
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות7674
קישור לפרופיל
תמונות נוספות