דג-שרי ברב-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיBarbus titteya
שם עברישרי ברב
שם לועזיCherry barb
מיקום גיאוגרפיסרי לנקה
כלליהשרי ברב שייך למשפחת הברבוסים ונחשב קטן יחסית למשפחה זו. שמו של השרי (דודבן בלעז) נובע מצבעו של הזכר בעונת הרבייה, שמראה צבעים עזים של אדום סמוק. את השרי ניתן להוסיף לאק' צמחייה ובכך לשבור את ההגמונייה הירוקה של הצמחים. השרי יכול לשמש כדג להקה מעולה.שרי ברב
תנאי האקווריוםזהו דג סגלתן שיכול לחיות בקשת רחבה של תנאים. יכעדיף מים רכים למחצה וטמפ' של 24 מע'.
גודל מיכל: החל מ30 ל'
הבחנה בין המיניםפשוטה מאוד: הזכר בתקופת רבייה הינו אדום מאוד וקטן מהנקבה, הנקבה בצבעים אפור צהוב דהוי. בבגרות גם ניתן לראות ביצים בבטן הנקבה.
גודל פוטנציאלי5 ס"מ
תזונהאוכל כל, יעדיף כמובן מזון חי. תוספת טובה תיהיה עלי ספירולינה.
שותפים לאקווריוםהשרי ברב הוא דג רגוע ושקט וכך צריכים ליהיות שותפיו. אין לשכנו עם ציקלידים או עם דגים אגרסיביים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייההרבייה פשוטה. יש לשכן 2 זכרים על 5-6 נקבות, ובהדרגה להוריד טמפ' לכ24 מעלות. לאחר כשבוע, והאכלה במזון צימחי וחי, יש להעלות את הטמפ' בכ-2 מעלות. את האק' יש למלא בצמחייה. לאחר תהליך ההזדווגות הנקבות מטילות ביצים בכל האק' ולא מטפלות בהם. ולכן מרגע ההפרייה יש להוציא את ההורים. הדגיגים יבקעו אחרי יום. יש להזינם באיפוזריה או אבקת ספירולינה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH5 עד 12
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות8801
קישור לפרופיל
תמונות נוספות
שרי ברב
שרי ברב
שרי ברב
נקבת שרי ברב