דג-תולעים לבנות-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיEnchytraea
שם עבריתולעים לבנות
שם לועזיwhiteworms
מיקום גיאוגרפיכל העולם במקומות מלוחלחים
כלליהתולעים הלבנות הן הזן הגדול ביותר מבחינת התולעים הלבנות שהקטנות שבהן הן המיקרו הקטנה והגרינדאל הבינונית. זהו מזון עתיר חלבונים שלא כדאי להאכיל איתו בתדירות יומית. שלא כמו תולעי הגרינדאל, התולעים הלבנות אינן נושאות טפילים והן אינן מסריחות כמו תולעי האדמה. תולעים אלו ירגישו מצוין בטמפרטורה 15 מעלות ויש לשמור על טמפרטורה דומה במיכל.

ניתן להאכיל ביצורון זה
תנאי האקווריוםאת התולעים הלבנות יש לגדל אך ורק בסביה קרה ועדיף במקרר. יש לקחת קופסאות גלידה בנפח 2 ליטרים עם מכסה מחורר. לאחר מכן יש לקחת סיבי קוקוס דחוסים (ניתן להשיג במשתלות בצורת קוביות) ולהרטיבם. יש ליצור תנאי לחות ולא תנאי רטיבות. לאחר שהכנסנו תרבית תולעים שהשגנו מחבר או מחווה. את התולעים מאכילים באבקת קורנפלקס או שיבולת שועל. לאחר שפיזרנו את האבקה יש להרטיבה בכדי לשמור על הלחות. בימים חמים יש לשים את המיכל במקום קריר.
את התולעים קוצרים או מדפנות המיכל או באמצעות משטח זכוכית ששמים במיכל, עליו מניחים אוכל ולאחר מכן קוצרים את התולעים שהגיעו. יש לנקות ולרענן את המיכל פעם בשבועיים שלושה.
הבחנה בין המיניםהתולעת מכילה מין נקבי וזכרי
גודל פוטנציאלי4 ס"מ
תזונהאוכלים אבקת שיבולת שועל או קרונפלקס ולחם טבול בחלב
שותפים לאקווריוםאין לשכן עימם שותפים שיראו בהם מאכל.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהמרגע שנכנסו התולעים למיכל הן יתרבו בקצב מסחרר כל 20 שעות ולמעשה יכפילו את עצמן. הנקבות מטילות ביצים בגומה והזכר מפרה אותן. לאחר כ5-7 שעות ייבקעו תולעים חדשות.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח אצל בעלי חוות ומגדלים.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH4 עד 16
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות8606
קישור לפרופיל
תמונות נוספות