דג-תולעי גרינדל-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיGrindal Worms
שם עבריתולעי גרינדל
שם לועזיGrindal Worms
מיקום גיאוגרפיבכל העולם
כלליתולעי הגרינדאל נקראים כך על שום החוקרת שגילתה אותם-מורטון גרינדל משוודייה. היא גילתה את התולעים לאחר שבודדה אותן מדוגמית שלקחה שהכילה תולעים לבנות, בני הדודות הגדולות יותר של הגרינדל.מאז תולעים אלו תפסו תאוצה כשהם משמשים מזון יניים לדגיגים שארטמייה כבר קטנה עליהם או כזרז רבייה.

ניתן להאכיל ביצורון זה
תנאי האקווריוםיש לקחת קופסאות גלידה בנפח 2 ליטרים עם מכסה מחורר. לאחר מכן יש לקחת סיבי קוקוס דחוסים (ניתן להשיג במשתלות בצורת קוביות) ולהרטיבם. יש ליצור תנאי לחות ולא תנאי רטיבות. לאחר שהכנסנו תרבית תולעים שהשגנו מחבר או מחווה. את התולעים מאכילים באבקת קורנפלקס או שיבולת שועל. לאחר שפיזרנו את האבקה יש להרטיבה בכדי לשמור על הלחות. בימים חמים יש לשים את המיכל במקום קריר או לחלופחן לקררו באמצעות בקבוק קפוא בסמוך למיכל.
את התולעים קוצרים או מדפנות המיכל או באמצעות משטח זכוכית ששמים במיכל, עליו מניחים אוכל ולאחר מכן קוצרים את התולעים שהגיעו. יש לנקות ולרענן את המיכל פעם בשבועיים שלושה.
הבחנה בין המיניםהתולעת מכילה מין נקבי וזכרי
גודל פוטנציאלי1 ס"מ
תזונהאוכלים אבקת שיבולת שועל או קרונפלקס
שותפים לאקווריוםאין לשכן עימם שותפים שיראו בהם מאכל.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהמרגע שנכנסו התולעים למיכל הן יתרבו בקצב מסחרר כל 20 שעות ולמעשה יכפילו את עצמן. הנקבות מטילות ביצים בגומה והזכר מפרה אותן. לאחר כ5-7 שעות ייבקעו תולעים חדשות.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח אצל בעלי חוות ומגדלים.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 16
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות8383
קישור לפרופיל
תמונות נוספות