דג-תולעי מיקרו-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיPanagrellus redivivus
שם עבריתולעי מיקרו
שם לועזיmicroworms
מיקום גיאוגרפיכל העולם
כלליתולעי המיקרו הן תולעים קטנות שבצעירותן הן קטנות יותר אפילו מארטמייה. המזון החי הזה הינו מצויין שכן הוא עשיר בחלבונים ומשמש הן כזרז לרבייה, הן כמחזק צבע והן כמזון לדגיגים צעירים שגדולים מכדי לאכול אינפוזורייה וקטנים מכדי לאכול ארטמייה. תולעי המיקרו הן התולעים הלבנות הקטנות ביותר וגודלם מגיעה עד ל1.5 מ"מ. צבען לבן שקוף והן נעות כנחש במים.

ניתן להאכיל ביצורון זה
תנאי האקווריוםאז בכדי לגדל את התולעים לא צריך ליהיות מדען טילים, למעשה התהליך הינו פשוט מאוד.
לוקחים שתי קופסאות גלידה בנפח 2 ליטרים ובעלות מכסה אטים אשר נשטפו היטב ויובשו.
לאחר מכן לוקחים קורנפלקס ו/או שיבולת שועל ומבשלים אותם בסיר עם מים עד לקבלת מרקם דייסתי. את הדייסה יוצקים לקופסת הגלידה הראשונה ומחכים שהעיסה תתקרר לטמפרטורת החדר. לאחר מכן לוקחים את התרבית שהבאנו מראש ממגדל או מחוות גידול ומכניסים אותם לתמיסה. לאחר כשבוע, שבועיים (ומתי שיתחיל לעלות ניחוח רקוב) יש להחליף את התמיסה המרקיבה בחדשה ומכאן שצריך להשתמש בקופסא השנייה באותו תהליך כמו בקופסה הראשונה. את התולעים ניתן לקצור מדפנות הקופסא כאשר הן מטפסות או מהמצע עצמו.
הבחנה בין המיניםקשה עד בלתי אפשרי
תזונהעדיף לתת להם קורנפלקס בעיסה או שיבולת שועל.
שותפים לאקווריוםאין לשכן עימם שותפים כלל
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינישקט ורגוע
רבייהמרגע שנכנסו התולעים למיכל הן יתרבו בקצב מסחרר כל 20 שעות ולמעשה יכפילו את עצמן. הנקבות מטילות ביצים בגומה והזכר מפרה אותן. לאחר כ5-7 שעות ייבקעו תולעים חדשות.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותשכיח אצל בעלי חוות ומגדלים
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH2 עד 16
קושי גידולקל
כותבevox
כמות צפיות7445
קישור לפרופיל
תמונות נוספות