דג-תניולתרינופס-ויקיפיש -אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95
שם מדעיTaeniolethrinops praeorbitalis
שם עבריתניולתרינופס
שם לועזיTaeniolethrinops praeorbitalis
מיקום גיאוגרפיאגם מלאווי, תפוצה בכל האגם
כלליתניולתרינופס פראורביטאליס הוא אחד מהציקלידים הגדולים ביותר באגם מלאווי. כמו כן ניתן לראות אותם בכמויות גדולות בכל חלקי האגם, בעיקר באזורים הפתוחים החוליים.
אצל פריטים צעירים החלק העליון של הרא צבוע בצהוב. רוב הפריטים שמגיעים לתחביב מגיעים ממפרץ סנגה. בטבע הוא ניזון מזחלי חרקים שנמצאים במצע. מדובר בדג שמעלה הרבה מאוד מהמצע בזמן שהוא אוכל ולרוב עוקבים אחריו דגים כמו מורי (ראה פרופיל: "מורי דולפין") שמנסים למצוא שאריות שדג זה מעלה.
תנאי האקווריוםיש לספק אקווריום של 800 ליטרים ומעלה עם הרבה מרחב שחיה.
הבחנה בין המיניםהבחנה קלה. זכרים צבעוניים ונקבות בצבע אפור. יש לשים לב שרק בסביבות גיל שנה הזכרים מתחילים לקבל צבע ועד אז קשה להבדיל בין הזכרים לנקבות.
גודל פוטנציאלי34 ס"מ
תזונהאוכל כל, יש לספק מזון מלא לציקלידים.
שותפים לאקווריוםהפלוכרומינים גדולים אחרים.
מזגשקט ורגוע
מזג תוך-מינינוטה לתוקפנות
רבייהדוגר פה פוליגמי. יש לדאוג לאקווריום של 600 ליטרים ומעלה. יש לדאוג ליחס של 5 נקבות לכל זכר. הדגים מגיעים לבגרות מינית סביב גיל ש 18 חודשים. משך הדגירה בפה יהיה כ24-28 ימים ולאחר מכן הנקבה תפלוט את הדגיגים ותחזירם לפה לסירוגין במהלך שלושת הימים הראשונים שלאחר הפליטה.
איזור מחיהאיזור מחיה
שכיחות בחנויותלא קיים בארץ.
טמפרטורהחום המים
חומציותחומציות
KH12 עד 20
קושי גידולבינוני
כותבSpitFire
כמות צפיות4311
קישור לפרופיל
תמונות נוספות