ויקיפיש – אינדקס דגי נוי אתר אקווריום
שלום.
הגעת להודעה זו עקב לחיצת קליק ימני על העכבר ופתיחת תפריטי העכבר. מערכות המידע של האתר ובהן מאמרים וה"ויקיפיש" מוגנים ע"י זכויות יוצרים. כל מאגרי המידע של האתר נבנו לאחר עבודות איסוף ומחקר עמוקות, במטרה לקדם את התחביב ולהעשיר את הידע של הגולשים והחובבים. אי לכך כל מאגרי המידע הינם קניינו הרוחני של האתר וככזה מוגן בזכויות יוצרים. מאגרי מידע הינם כל חומר כתוב המצוי על גבי האתר הכולל בין השאר: מאמרים, מחשבונים, "וויקיפיש" ואינדקסים למיניהם, פרטים על הצוות וכל חומר כתוב או בתמונות המועלה לאתר על ידי צוות האתר או מיופה כוחו לכלל שרתי האתר. כל מאגרי המידע המופיעים על גבי האתר הינם רכושו הבלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בעל האתר. אין להעתיקם או להפיצם ללא אישור מבעל האתר אלון ברזילי. שימוש שלא כדין במאגרי המידע יגרור אחריו הפעלת סנקציות משפטיות מכוח החוק.

המשך גלישה נעימה!
Aquarium
Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/discus/public_html/includes/counter.php on line 95


אתר אקווריום גאה ושמח להשיק את מערכת האינדקסים של אתר אקווריום!

זה זמן מה שצוות אתר אקווריום עובד על מערכת האינדקסים הזאת, שכרגע מכילה אינדקס דגי מים מתוקים,
אינדקס חסרי חוליות מתוקים, אינדקס מים מלוחם, אינדקס יצורונים ואינדקס צמחים.
אנו מתחייבים להמשיך ולפתח מערכת זו, בהוספה של פרופילים חדשים לקטגוריות קיימות והוספת קטגוריות חדשות.מערכת האינדקס של אתר אקווריום נותנת מענה לרוב השאלות על גידול דגים ספציפיים.
לא צריך לחפש ברשת חיפוש אינסופי ולתרגם שפות כאלו ואחרות כדי להגיע למידע שאתם מחפשים. הכל זמין ובעברית!כמו כן באינדקס דגי המים המתוקים נמצא אינדקס הציקלידים ( משפחת דגי הנוי הפופולרית ביותר ) .
היחיד מסוגו בעולם בדרך שבה הוא מתאר ומציג את הקבוצות, החלוקה והרב גוניות שבמשפחה זו.צוות אתר אקווריום והגולשים רוצים להודות למפתח פרויקט האינדקס
אדם שייזם, הגדיר, אירגן וכתב חלק גדול ממשפחות ומקבוצות דגי הנוי באינדקס זה הלא הוא SpitFire
רוצים להודות גם להמון אנשים טובים שעמלו ועומלים על המלאכה בהרמת אינדקס זה:

ליאור גלר, אושרי לנקרי, קובי, גיא אלון , רן צדקה, אריק, נדב לוגסי, אורן, סבי בכר, שלמה שטיין,
ועוד רבים אחרים שאין היריעה מספיק ארוכה מלהכילם,
לכולכם
תודה